SURE puhastusvahendid on toodetud taimedest ning on 100% biolagunevad* tagades parimad puhastustulemused olles ohutud kasutajatele ning hoolivad keskkonna suhtes. SURE sarjas on tooteid nii kööki, kinnisvarahooldusesse kui ka isikliku hügieeni valdkonda.
Õhuvärskendussüsteem Good Sense
Puhta ruumi tunnus on alati meeldiv aroom. Diversey tootevalikus on hulgaliselt tooteid saavutamaks seda eesmärki.
Need tooted on koondatud Good Sense sarja. Enamik tooteid sisaldavad O.N.T tehnoloogiat. Läbi selle hävitatakse halva lõhna molekulid ja peale koristamist jääb ruumi meeldiv värske aroom. Lisaks õhu värskendamisele omavad osad tooted ka puhastavat omadust.
See teeb ülesande täitmise eriti mugavaks ja meeldivaks.
Smart Dose on uuenduslik 1,4 l doseerimispudel, mis ei vaja veeühendust. Süsteemi täpsus ja kasutajale pakutavad reguleerimisvõimalused teevad sellest tootmisharu uue teetähise. Koolitamist on vaja minimaalselt. Doseerimissüsteemi pudeli ja pumba konstruktsioon tagab mahuti 99,9% tühjendamise kontsentraadist. Nii kaob vajadus seda pärast kasutamist loputada.
Pur-Eco tähendab ainulaadset ja usaldusväärset valikut, mis ühendab puhastustõhususe ja austuse keskkonna vastu.  Pur-Eco tooted vastavad rahvusvaheliselt tunnustatud ökomärgiste, Euroopa lillemärgi ja Skandinaavia luigemärgi rangetele keskkonna- ja ohutusnõuetele.
Soft Care Sensations
Nüüdisaegne ja elegantse kujundusega süsteem Soft Care Sensations mahutab pudeli metallviimistlusega korpusesse, mis sobib igasuguse sisseseadega vannituppa, 
tõstes esile ning rikastades ruumi ebatavalist ja kordumatut disaini. Usaldus hästituntud laiatarbekaubamärkide Dove ja Lux vastu suurendab veelgi hotellikülaliste rahulolu teie juures veedetud ajal.
Tänapäeval on klientidel isiklikele tervishoiutoodetele suured nõudmised. Nende ootuste täitmiseks on Diversey turule toonud sarja Soft Care, mis vastab meie klientide vajadustele. Ülikvaliteetsed, nahasõbralikud ja hõlpsalt kasutatavad tooted tagavad tõhusa kehahoolduse, naha kaitse ja desinfitseerimise.