Täisteenusena pakutav desinfitseerimislahendus on mugav ja efektiivne.

Teenuse käigus desinfitseeritakse nii ruumid ning vajadusel ka mööbel, sisseseade ja seadmed. Desinfitseerimisel kasutatakse nii etanoolipõhiseid (74% mahuportsendiline lahus) kui vesinikeproksiid põhiseid vahendeid. Kus ja millist konkreetset vahendit kasutada, selle otsustab desiniikatsfooni läbiviiv spetsialist. Mõlema vahendi jäägid auruvad ning pinnad ei vaja eraldi loputamist. Samuti ei ole desinfitseeritud pinnad hiljem inimesele ohtlikud. NB! Üldruumide desinfitseerimisel ei kasuta me agressiivse kloori …

loe veel…

 

DIY pindade desinfitseerimine
/vahendid ja lahendused/

 

Kui soovid hoida oma töötajate ja klientide tervist ning tõkestada viiruse levikut, siis siit leiad desinfitseerimiseks sobilikud vahendid ja tarvikud. Et Sul lihtsam oleks, oleme kokku pannud valmiskomplektid, mis sisaldavad kõike  – desopritse, isikukaitse- ja doseerimisvahendeid ning sellisid kemikaale, mis poleks inimesele ohtlikud, kuid hävitaks viiruse.

Desinfitseerimise komplektid:

Desinfitseerimisained:

2. märts 2020

Mida peaks teadma viiruse leviku kohta ja kuidas seda tõkestada

Terviseameti soovitused puhastamiseks ja desinfitseerimiseks koroonaviiruse (COVID-19) nakkusohu korral

Rutiinsed (igapäevased) tegevused haiguse leviku ennetamiseks

Sageli kasutatavate ruumid, esemed ning puudutatud alad nagu näiteks ukselingid, käsipuud, liftinupud, lülitid, toolide käetoed, WC ja vannitoa pinnad jms) tuleb puhastada tavapäraste majapidamises kasutatavate puhastus- ja desinfitseeriva (biotsiidse) toimega vahenditega. Ruumides peab olema piisav ventilatsioon; pidev ja piisav kätepesu ja -puhastus; üldkasutuses olevate esemed (nt VR prillid mängukeskustes jm esemed) tuleb peale igat kasutuskorda puhastada ja/või nende kasutamist vajadusel vähendada.

loe veel…